• Öltözéket, cipőt (salakos vagy teremcipőt) hozz magaddal
  • Ütőt biztosítunk (persze ha a sajátoddal jobban megy, akkor elhozhatod)
goopi partner

Gálfi Dalma

Dalma négy éves kora óta teniszezik, pályafutása során rengeteg tornát nyert, melyek közül kiemelkedik junior világbajnoki, felnőtt magyar bajnoki és US Open junior bajnoki címe. Korosztályos világbajnoki bronzérmes lett 2014-ben, majd Európa-bajnokká vált szintén ebben az évben. Jelenleg a legmagasabban jegyzet magyar női teniszező, a női tenisz-világranglista 125. helyén áll.

Piros Zsombor

Dalmához hasonlóan Zsombor is négy éves korában fogott először teniszütőt. 2015-ben győzött élete első felnőtt tornáján és ebben az évben megnyerte a 16 éven aluliak országos bajnokságát. Legfontosabb eredményei: U18 korosztályos Európa-bajnok, csapatban U18 korosztályos Európa-bajnoki bronzérmes, egyéniben és párosban Grand Slam-tornagyőztes.

2021-ben a magyar válogatott színeiben Zsombor "szállította" a magyarok mindkét győztes meccsét Torinóban a Davis-kupa döntő csoportküzdelmei során, aminek köszönhetően a nemzetközi szövetség a csapatverseny Twitter-oldalán tartott szurkolói szavazásán a csoprtküzdelmek legjobbjának választották.

Park Teniszklub

Az élmény helyszíneként szolgáló klubot jelenleg üzemeltető cég 2003-ban vette át a rendkívül lepusztult állapotban lévő létesítményt és kb. egy év alatt az alapoktól kezdve felújította mind az épületet, mind a pályákat. Kialakításra került a közel 50 parkolóhely, a nagy terasz, az épület irodai- és tetőtéri szintje, a tetőtéri teraszok, a modern fitness-terem, modern meleg konyha és a teljesen új wellness-részleg. A felújított klub, mely egyfajta üzleti teniszklubként is működik, hamar visszanyerte népszerűségét, reggel és este klubtagjaik és bérlőik, a délutáni órákban pedig az MTK-szakosztály mintegy 60 tagja tölti meg a pályákat. Télen mind a 12 pályát fiatal, modern, világos sátor borítja. Klassz hely! :)